logo
. . . . . . . . .

Plesk Hosting Satın Al

En uygun fiyatlarla Plesk Hosting Satın Al hizmeti için, Plesk Hosting için doğru adres Awm Bilişim!

 • Sınırsız Kaynaklar
 • Ücretsiz SSL
 • 7/24 Destek
 • SSD Diskli Sunucular

10₺'dan başlayan fiyatlarla Web Sitesi sahibi olun.
ark

10₺'dan başlayan fiyatlarla


Plesk Hosting Satın Al

Plesk Hosting, Plesk yönetim paneli kullanan web hosting hizmetidir. Plesk Hosting hizmeti sitelerinizi barındırmak için gerekli hizmettir. Plesk Hosting hizmeti alınca Veritabanlarınızı, Web sitelerinizi kolayca barındırabilirsiniz. Plesk Hosting satın alma veya Plesk Hosting Alma işlemlerinizi Awm Bilişim üzerinden kolayca ve sorunsuzca yapabilirsiniz.Plesk Hosting Paketlerimiz

Plesk Hosting Paketlerimiz arasından size en uygun olanı seçin.

Paket-1

HOSTİNG EKO

10TL

 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 1 Alan Adı Barındırma
 • 1 GB SSD DİSK
 • 20 Adet E-Posta
 • 3 Adet Veritabanı
 • 50 GB Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Türkiye / İstanbul Lokasyon
Satın Al
Paket-2

HOSTİNG ULTRA

15TL

 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 1 Alan Adı Barındırma
 • 2 GB SSD DİSK
 • 20 Adet E-Posta
 • 5 Adet Veritabanı
 • 100 GB Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Türkiye / İstanbul Lokasyon
Satın Al
Paket-3

HOSTİNG PRO

20TL

 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • Limitsiz Alan Adı Barındırma
 • Limitsiz GB SSD DİSK
 • Limitsiz E-Posta
 • Limitsiz Veritabanı
 • Limitsiz GB Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli
 • Türkiye / İstanbul Lokasyon
Satın Al

En İyi Sınırsız Hosting Paketleri Satın Al

Limitsiz (Sınırsız) Hosting hizmetimizin eşsiz ve sizi rakiplerinizin önüne çıkaracak özellikleri...

Ücretsiz SSL

Ücretsiz SSL

Satın alacağınız sınırsız hosting paketleri içerisinde yer alan tüm siteleriniz için ücretsiz Let's Encrypt SSL sertifikası sorunsuz biçimde kurulabilmektedir
Ücretsiz Site Taşıma

Ücretsiz Site Taşıma

Diğer firmalarda bulunan sitelerinizin site taşıma işlemi Awm teknik ekibince sorunsuz ve aynı zamanda hızlı biçimde gerçekleştirilir.
Ücretsiz Yedekleme

Ücretsiz Yedekleme

Sınırsız web hosting hizmetlerimiz içerisinde sitelerinizin günlük ve aylık biçimde incremental olarak yedekleri alınmaktadır.
%100 Türkçe Kontrol Paneli

%100 Türkçe Kontrol Paneli

Satın aldığınız hosting hizmetini yönetmek için kullanacağınız cPanel kontrol paneli Türkçe olarak kolay bir şekilde kullanılabilmektedir
7/24/365 Teknik Destek

7/24/365 Teknik Destek

Uzman ve güler yüzlü teknik destek ekibimizle 7/24 olarak sizlere destek veriyor ve her geçen gün destek kalitemizi arttırıyoruz. 7 gün 24 saat bizimle iletişim kurabilirsiniz.
İsim Sunucuları

Zararlı Dosya Koruması

Paylaşımlı hosting sunucularımızda eş zamanlı ve haftalık olarak devamlı malware detection çalışıyor. Herhangi bir zararlı dosya tespiti anında sistem tarafından karantinaya alınıyor.
Zararlı Bot Engelleyici

Zararlı Bot Engelleyici

Bad Bot Blocker (Kötü Bot Engelleme) ile sitenizin zararlı botlar tarafından taranması engellenir. Böylelikle aşırı kaynak kullanımı engellenir ve siteleriniz yavaşlamaz.
Sınırsız Özellikler

Limitsiz Alt Özellikler

Dünya standartlarında birbirinden farklı Türkiye'deki hosting firmaları tarafından sağlanmayan SSH (Terminal), Uzak MySQL, Git ve daha pek çok sınırsız özellik bir arada yer alıyor.
99.95% Uptime

99.95% Uptime

Dünya standartlarında üstün teknolojiye sahip veri merkezlerimiz üzerinden sizde %99.95 core network uptime garantisi ile hizmet alabilirsiniz.

Awm Bilişim'in Sağladıkları Nelerdir?

Bütün sunucularımızda da olduğu gibi Plesk Hosting hizmetimizde de 1GB/s hat hızı mevcuttur. Diğer firmalar gibi trafik konusunda bir sınırlama yapmamaktayız. Ve hosting hizmetlerimizin bulunduğu sunucumuzda 3 GB/s hızlarına ulaşabilen SSD ( Solid State Drive  ) mevcuttur. Plesk Hosting hizmetinizde ücretsiz olarak SSD disk desteği sunuyoruz ve bu sayede sayfanızın açılış hızında büyük katkı sağlıyoruz. Bunların yanı sıra Ücretsiz SSL sertifikası ve Limitsiz E-Posta hesabı ile neredeyse kısıtlamalar bulunmuyor.

Sizde Plesk Hosting hizmetini en uygun fiyat ve en iyi performans ile Awm Bilişim'den hemen alın!

Plesk Hosting Nedir ?

Hosting; internet sitenizin sayfalarını yayınlamak için kullandığınız uzaktaki bir bilgisayardır.

Plesk;  Plesk INC Firması tarafından yayınlanan bir web hosting yazılımıdır. Programlama dili olarak PHP kullanmaktadır.

Plesk Hosting; bir internet sitesini barındırmak için satın alınan hizmettir. Plesk Hosting sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı paketlerle sunulmaktadır.


Plesk Hosting ne için, kimler satın almalıdır?

Plesk Hosting başlıca; birden daha az web sitesi veya alan adı barındıran siteler, web geliştiricilerin sitelerini test etmesi, kişisel web sitelerini kuran kişiler tarafından kullanılmaktadır.


Plesk Hosting satın alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Plesk Hosting satın alırken bazı özelliklere dikkat etmemiz gerekmektedir çünkü satın aldığımız hizmet sizin sitenizin kalitesinde yardımcı olacaktır.

plesk hosting kirala


plesk hosting satın al

Uptime Garantisi

Satın alacağınız Plesk Hosting hizmetinde uptime garantisi çok önemli bir noktadır. Uptime sizin web sitelerinizin aktif kalma süresini göstermektedir. Uptime garantisi yüksek olan firmalarda siteleriniz aktif olur ve bu sayede sitelerinize giriş yapan kişiler sorun yaşamaz. Aynı zamanda Uptime garantisi yüksek olması dışında teknik destek konusunda iyi olmalı bu sayede anlık bir kesintide direkt bilgi sağlanıp yardım alınmalıdır.


Trafik Limiti

Satın alacağınız Plesk Hosting hizmetinde trafik limiti en önemli etkenlerden biridir. Trafik limiti düşük olursa sayfalarınıza gelen istek sayısı ve boyutunu hesaplanarak belirlenen limite ulaşıldığında yavaşlatılması yada erişimin kesilmesine sebep olabilir. Bu yüzden trafik limiti düşük olursa sayfalarınızdaki dosyaları küçültmek veya CDN hizmeti kullanmak zorunda kalabilirsiniz.


Disk Alanı

Satın alacağınız Plesk Hosting hizmetinde disk alanı en önemli etkenlerden biridir. Disk alanı yetersiz olursa sayfalarınızdaki dosyalarınız eksik olur ve bu yüzden sitelerinizde eksiklikler olmaya başlar. Bu yüzden sitelerinizdeki dosyaları sıkıştırmak resimlerin ve videoların boyutunu küçültmek zorunda kalabilirsiniz, ek olarak CDN hizmeti kullanmak zorunda kalabilirsiniz.Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Hosting; kişi veya kişilerin internet sitelerinin sürekli açık olmasını sağlayan hizmettir.

Plesk; Plesk INC Firması tarafından yayınlanan bir web hosting yazılımıdır. Programlama dili olarak PHP kullanmaktadır.

Bireysel Web Hosting; bir internet sitesini barındırmak için satın alınan hizmettir. Bireysel Web Hosting sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı paketlerle sunulmaktadır.

En uygun fiyat ve yüksek performanslı Plesk Hosting fiyatları için paketlerimize bakabilirsiniz.

Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.