AWM Bilişim, tüm oyun hizmetleri için özelleştirilmiş çözümler sunar ve müşterinin gerektiğinde daha büyük paketlere hızlı bir şekilde yükseltme seçeneğine sahipken uygun bir paketle başlamasına olanak tanır.

UNTURNED

DUNYA CAPINDA UNTURNED SAGLAYICISI
FIYATLARI LISTELE VE SATIN AL

Genel Bilgi

UNTURNED Sunucu Barındırma. Yani kendi UNTURNED sunucunuzu barındırmak mı istiyorsunuz? Doğru yere geldiniz, AWM Bilişim, gereksinimlerinize uyacak tamamen sınırsız ve özelleştirilebilir bir paket sunuyor. İster bir Classic UNTURNED sunucusuna, ister özelleştirilmiş sunuculara ev sahipliği yapmak istiyorsanız, hepsine destek veriyoruz.

UNTURNED sunucu dosyalarına tam erişim elde edersiniz, dosya yöneticimizi rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarladık.

Sunucunuzun düzenli yedeklemeler çalıştırmasını mı istiyorsunuz? Basitçe, bunları kontrol panelinde programlayın, böylece sunucunuzu geri alabilir ve geri yükleyebilirsiniz. Sunucularımız, yalnızca Windows'taki UNTURNED için özel donanımda çalışır ve size UNTURNED sunucunuzdaki kaynaklar için en iyi getiriyi sağlar. Sunucu gereksinimlerinizi yapılandırmak için Satın Al Butonun'a tıklayın.

Resmi UNTURNED Web Sitesi

 • Üst Düzey Özel Donanım

  UNTURNED sunucularımız XEON X5675 CPU'larda 3 GHZ, DDR3 RAM ve SSD sabit diskleriyle her seferinde inanılmaz performansı garanti edebiliriz.

 • DDoS Koruması

  Özel Oyun DDoS korumamızı sağlıyoruz, bu da hiçbir gerçekçi saldırının hizmetinizi etkilemeyeceği anlamına geliyor.

 • Radore Veri Merkezi

  Tüm sunucularimiz radore'de barınmaktadir en iyi network alt yapisi ile size en iyi hizmeti veriyoruz.

 • Üstün Ag

  Tüm fiziksel sunucu makinelerimiz doğrudan üstün bant genişliğine sahiptir ve güçlü ve istikrarlı bir bağlantı sağlayan çok katmanlı bir sağlayıcı aracılığıyla yönlendirmektedir.

 • Oyun Yönetim Paneli

  YAKINDA!

 • Para Garantisi

  UNTURNED sunucularimizi alirken ödediginiz paranin hakkini verecektir.

YÜKSEK PERFORMANSLI DONANIM!

 

UNTURNED sunucularımız Intel XEON X5675 CPU'larda 3 GHz, DDR3 RAM ve SSD sabit diskleriyle her seferinde inanılmaz performansı garanti edebiliriz.