AWM Bilişim, tüm oyun hizmetleri için özelleştirilmiş çözümler sunar ve müşterinin gerektiğinde daha büyük paketlere hızlı bir şekilde yükseltme seçeneğine sahipken uygun bir paketle başlamasına olanak tanır.

FIVEM

DUNYA CAPINDA FIVEM SUNUCULARI
FIYATLARI LISTELE VE SATIN AL

Genel Bilgi

FIVEM Sunucu Barındırma. Yani kendi FIVEM sunucunuzu barındırmak mı istiyorsunuz? Doğru yere geldiniz, AWM Bilişim, gereksinimlerinize uyacak tamamen sınırsız ve özelleştirilebilir bir paket sunuyor. İster bir Classic FIVEM sunucusuna, ister özelleştirilmiş sunuculara ev sahipliği yapmak istiyorsanız, hepsine destek veriyoruz.

FIVEM sunucu dosyalarına tam erişim elde edersiniz, dosya yöneticimizi rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarladık.

Sunucunuzun düzenli yedeklemeler çalıştırmasını mı istiyorsunuz? Basitçe, bunları kontrol panelinde programlayın, böylece sunucunuzu geri alabilir ve geri yükleyebilirsiniz. Sunucularımız, yalnızca Windows'taki FIVEM için özel donanımda çalışır ve size FIVEM sunucunuzdaki kaynaklar için en iyi getiriyi sağlar. Sunucu gereksinimlerinizi yapılandırmak için Satın Al Butonun'a tıklayın.

Resmi FIVEM Web Sitesi

 • Üst Düzey Özel Donanım

  FIVEM sunucularımız XEON X5675 CPU'larda 3 GHZ, DDR3 RAM ve SSD sabit diskleriyle her seferinde inanılmaz performansı garanti edebiliriz..

 • DDoS Koruması

  Özel Oyun DDoS korumamızı sağlıyoruz, bu da hiçbir gerçekçi saldırının hizmetinizi etkilemeyeceği anlamına geliyor.

 • Radore Veri Merkezi

  Tüm sunucularimiz radore'de barınmaktadir en iyi network alt yapisi ile size en iyi hizmeti veriyoruz.

 • Üstün Ag

  Tüm fiziksel sunucu makinelerimiz doğrudan üstün bant genişliğine sahiptir ve güçlü ve istikrarlı bir bağlantı sağlayan çok katmanlı bir sağlayıcı aracılığıyla yönlendirmektedir.

 • Oyun Yönetim Paneli

  YAKINDA!

 • Para Garantisi

  FIVEM sunucularimizi alirken ödediginiz paranin hakkini verecektir.

YÜKSEK PERFORMANSLI DONANIM!

 

FIVEM sunucularımız Intel XEON X5675 CPU'larda 3 GHz, DDR3 RAM ve SSD sabit diskleriyle her seferinde inanılmaz performansı garanti edebiliriz.