logo
. . . . . . . . .

Ekran Kartlı Sunucu Kirala

En uygun fiyatlarla GPUlu Sunucu Kirala hizmeti için, Ekran Kartlı Sunucu için doğru adres Awm Bilişim!

  • Kesintisiz Hizmet
  • Yüksek Performans
  • Sınırsız Trafik
  • DDoS Koruma
  • %99 Uptime
  • Düşük Ping

35₺'dan başlayan fiyatlarla Ekran Kartlı VDS sahibi olun.
ark

115₺'dan başlayan fiyatlarla


Ekran Kartlı Sunucu Kirala

Silkroad Online, Joymax firması tarafından geliştirilmiş "Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunudur. Bu oyunda hesabınızı 7/24 aktif tutabilmeniz için bir sunucuya ihtiyacınız vardır. İşte bu hizmeti AWM Bilişim üzerinden Slikrod BOT VDS, GPU Sunucu, Slikroad Açan Sunucu adı altında satın alabilirsiniz.Awm Bilişim Auto VM Sistemi
Hızlı Destek

Ekran Kartlı Sunucu siparişleriniz manuel kurulum işlemi sonrasında tarafınıza mail yolu ile teslim edilir. Kiraladığınız Ekran Kartlı VDShizmetinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız destek ekibimiz çok kısa sürede müdehale edecektir. GPU Sunucunuzun kapatma açma gibi işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca Ekran Kartlı Sunucuunuzdaki kullanım oranlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

oparatör ipli sunucu
Düşük Ping Değerleri

Ekran Kartlı Sunucuları Türkiye'de barındırılmaktadır. Bu sayede Ekran Kartlı Sunucularınızda düşük gecikme sürelerine sahip olabilirsiniz. GPUlu Sunucu hizmetiniz İstanbul PremierDC verimerkezinde barındırılmaktadır. Ekran Kartlı VDS hizmetlerindeki yüksek koruma ve düşük ping değerleri ile sunucu açmanın kefine varabilirsiniz.

awm bilişim ddos koruması
Oparatör İp

GIBIRNet ile yaptığımız iş birliğimiz ile sayesinde kendi tarafımıza /24 veya /29 şeklinde ip sağlayabiliyoruz. Ve GPU Sunucu, Ekran Kartlı VDS, GPU VDS, GPU VPS hizmetlerinize tanımlayabiliyoruz.

AWM Bilişim Discord Sunucusu
Müşteri Hizmetleri

GPU Sunucunuzu açarken hata ile karşılaşıyorsanız, GPU Sunucu Satın Al Sunucunuz için Awm Bilişim paketlerinden veya ekstralarından anında haberdar olmak istiyorsanız hemen Discord sunucumuza katılabilirsiniz.GPU VDS hizmetiniz için Discord sunucumuzda uzman ekibimiz sizlere yardım için her daim yanınızda. Oluşturduğunuz talebe GPU Sunucu Satın Al alanında uzman kişiler cevap vermektedir. Seni de Discord Sunucumuzda görmek istiyoruz!

Ekran Kartlı VDS Paketleri Arasından Seçiminizi Yapın

Birbirinden farklı Ekran Kartlı sunucu paketlerimiz arasından seçim yapın.
Ekran Kartlı VDS Kirala Hizmetimizden Açılan Bir Yayın


GPU Sunucu

Kaliteli GPU Serverinizin Keyfini Çıkartın!

Ekran Kartlı Sunucu Satın Al, GPU Sunucu Satın Al Hizmeti oyunlardaki hesabınızı 7/24 aktif tutmanızı sağlayan veya GPU ile yapılan bir işlemin yapılmasını sağlayaın 7/24 çalışan bir hizmettir. Herhangi bir yönetim paneli ile yönetmek yerine direkt size verilen uzak masaüstü erişimi sayesinde güvenli bir şekilde Ekran Kartlı Sunucu Satın Al, GPU Sunucu Satın Al, GPU VDS, Ekran Kartlı Sunucu Kirala Hizmetinizi bizim sunucularımızda barındırabilirsiniz. GPU Sunucu hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz AWM Bilişim sitesi üzerindeki canlı desteğimize yazı yazabilir ya da site üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

.


Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Soruları sizler için derledik. Satış öncesi aklınıza bir şey takıldıysa bizimle iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.
GPU Sunucu Satın Al hizmetinizin kurulumunu biz sağlıyoruz. Siparişiniz onaylanınca mail adresinize bilgileri teslim edilecektir.
AWM Bilişim hiç bir müşterinin sunucusunu müşteri ek hizmet talep etmedikçe yedeklemez. Belli eklentiler kullanarak ya da manuel olarak kendi yedeklerinizi alabilirsiniz.
GT 710 ile RTX 2080 SUPER kullanmaktayız. Çok yakında stoklarımıza Nvida GRID serisi kartlar da eklenecektir.
GT710 için şuanlık sadece Windows 10 mevcut. İleriki dönemlerde Windows 11 de seçilebilir olacaktır. RTX 2080 SUPER için ise istenilen işletim sistemi kurulabilir.
Ortalama 1-2 saat sürmektedir.


Aklındaki Sorunun Cevabını Bulamadın mı ?

Aşağıdaki iletişim seçeneklerinden herhangibirini kullanarak bizimle iletişime geçim.


Awm Bilişim | Ekran Kartlı Sunucu Hakkında Blog Girdileri

Herhangi bir Blog Girdisi Bulunmamaktadır -AWMBİLİŞİM - BLOG SİSTEMİ.Daha fazla Yazı İçin Buraya Tıklayınız.